Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > ATV
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

ATV Kasutamine ekstreemsetes oludes

ATV – All Terrain Vehicle (sõna-sõnalt: iga maastiku sõiduk) ja tähistab kolme- või neljarattalist sõidukit, mis tuleb toime raskesti läbitaval maastikul – teel, liival, metsas ja soos.

Eestis on levinud enamjaolt neljarattalised ATV-d, mida kasutatakse erinevates eluvaldkondades nii „tööriista“, kui lõbusõidukina. Internetis kuulutavad kümned turismifirmad, et korraldavad Eestimaa kaunis looduses ATV-safareid.

ATV ei ole ohtlik! Ärge kartke Teiega ei juhtu midagi – mäletab selle teksti kokku kirjutaja ja üks koolituse instruktoritest 10 aasta tagust „julgustust“ ühel ATV safarimatkal Viljandimaal...

Tegelikult see nii ei ole - piisab sellest, kui pidurdada valesti või jätta oma keharaskus valel ajal valesse kohta ja õnnetus ongi käes.

Pakume eelkõige teadmisi ja oskusi, kuidas „roomata“ erinevatel pinnastel, reljeefidel ning kuidas ATV-d turvaliselt kasutada erinevatel elualadel. Kuidas liikuda pehmel- ja kuidas kõval pinnasel, kuidas ületada erinevaid takistusi ja läbida tõuse ning langusi. Millele pöörata tähelepanu sõites külgkallakul või vees ning kuidas ATV peatada. Nii nendele, kui paljudele teistele küsimustele saab huvitava päeva jooksul mitte ainult vastuse vaid neid elemente pead kõiki ka ise läbima!

Teades kuidas vältida ohtusid siis see neljarattaline sõber üllatab oma sooritusvõime poolest! Teda valesti kasutades võib tema võimsus viia aga traagiliste tagajärgedeni.

Tule omanda teadmised ja oskused, mis aitavad Sind turvaliselt „seljas“ püsida.

Küsi julgesti personaalset pakkumist, sest võimalusi on palju, kuidas ja kui pikalt oma päev üles ehitada. Võta ühendust e-posti kaudu või helista telefonil 53008809.

Meeldiva kohtumiseni.

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles