Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > ECO-Driving
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Säästlik sõidustiil – Eco-Driving

Auto juhtimise ajal ei mõelda tavaliselt autosõiduga kaasnevatele kulutustele. Märkimisväärse osa auto kasutamise kuludest moodustab kütuse maksumus. Pelgalt sõidustiili muutes on võimalik kasutada 15-20% vähem kütust. Sõites päevas maha 100 kilomeetrit, tähendab see kuu arvestuses tervelt ühe tankimiskorra võrra kokkuhoidu - see on juba reaalne rahaline kokkuhoid. Säästlikku sõidustiili harrastav juht jõuab sihtpunkti sama kiiresti, kuid sõit on reisijate jaoks ohutum ning liiklus sujuvam. Väiksem närvikulu vähendab ka juhi väsimust ning pingeid.

Säästlikku sõidustiili on võimalik omandada ühepäevasel koolitusel, mis koosneb teoreetilisest osast ja sõiduharjutustest. Nende lihtsate oskuste rakendamine ei nõua rahalist lisakulu, vaja on kõigest soovi sõita säästlikumalt, ohutumalt ja sujuvamalt.

Tulge koolitusele, mille tulemusena suudate säästa kütust ja keskkonda, sõita mugavamalt ning ohutumalt. Tulge õppige säästma aega ja raha. Tulge ja omandage sõidustiil, millega sõitmine on pingevabam ning reisijatele mugavam.

Pakume koolitust meie sõidukiga Teile sobival ajal.

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles