Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Edasijõudnule
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Juhiload edasijõudnule

Esimese sammuna, kui olete omandanud esmase juhtimisõiguse, tuleb läbida 23 kuu jooksul lõppastme koolitus ja seejärel saate alates 1 kuu enne esmase juhiloa kehtivuse lõppemist selle juba päris juhiloa (10 aastase kehtivusega) vastu vahetada. Lõppastme koolitus saab läbida tavaõppes või e-õppes.

Kui Teil on B-kategooria juhiluba juba olemas, aga soovite lisaks sõiduautole liigelda ka mõne teise sõidukiga, siis Teile on pakkuda järgmised koolitused:
A-kategooria, mootorratta juhtimiseks.
BE-kategooria, sõiduautoga haagise veoks.
C-kategooria, veoauto juhtimiseks

C-kategooria juhiloa olemasolul aga on võimalik läbida CE- kategooria koolitus, mis annab õiguse juhtida veoautot koos haagisega ehk autorongi.

Iga uue kategooria omandamiseks tuleb Teil autokoolis läbida vastav koolitus, mis ei ole küll enam nii mahukas, kui algõpe, kuid juhiloale "lisatähe" saamiseks tuleb jälle sooritada Maanteeameti liiklusregistris teooria- ja sõidueksam, seekord siis juba vastava kategooria sõidukiga.

Olenemata sellest, millise kategooria juhiluba Te omate, võite soovi korral läbida ka koolitusi, mis tõstavad Teie sõiduki juhtimise oskusi. Eelkõige soovitame säästliku sõidu koolitust (ECO-Driving) või ohutu- ja libedasõidu koolitust.

Neile, kellele on sõidukijuhtimine kutsetöö, pakub OÜ Autosõit erinevaid koolitusi. Need koolitused leiate vajutades lingile Profesionaalile.

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles