Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > Helkurikoolitused "Ole nähtav"
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Helkurikoolitused "Ole nähtav"

Koostöös Maanteeametiga viime läbi Tallinna ja Ida-Virumaa üldhariduskoolide algklasside õpilastele väga vajalikke praktilisi helkurkoolitusi "Ole nähtav 2014".

Koolitused toimuvad veebruaris ja märtsis. Kokku toimub 39 koolitust 25 Tallinna kooli ja 40 koolitust 27 Ida-Virumaa kooli õpilastele.

Koolituse käigus näitlikustatakse lastele, millised ohud varitsevad jalakäijat ja jalgratturit pimeda ajal või halva nähtavusega liigeldes nii maanteel kui linnas ning miks ja kus on vaja helkurit pimeda ajal ja halva nähtavusega ajal. Lisaks selgitatakse ka kvaliteetse ja mitte kvaliteetse helkuri erinevusi.

"Ole nähtav 2014" on jätk eelmise aasta lõpus läbi viidud koolitustele "Ole nähtav 2013", kus viisime läbi 29 koolitust 19-le Harjumaa koolile, 19 koolitust 13-le Jõgevamaa, Tartumaa ja Tartu linna koolile ning 27 koolitust 23-le Lääne-Virumaa koolile.

Hea on tõdeda, et koolid on väga huvitatud oma õpilaste turvalisuse tõstmisest ning ka lapsed ise on väga hoolsad helkurite kandjad.

Loodame omaltpoolt, et lapsed mõjutavad oma vanemaid ja teisi sugulasi kandma pimada ajal ja halva nähtavuse korral väga vajalikku, kuid samas väga lihtsat asja nagu seda on helkur.

Hea autojuht - Sina tead, kui halvasti on näha helkurita jalakäijat - aga ka Sinust saab autost väljudes jalakäija.

Teeme koos kogu Eesti nähtavaks!

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles