Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Kindlustus
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Reisikindlustus

  •  Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal. Mitmetesse riikidesse sõitmisel on tervisekindlustus kohustuslik, kuid ka mujale reisides on arukas kindlustus siiski sõlmida - see võib säästa suurtest väljaminekutest.
    Reisikindlustus on vajalik nii puhkuse- kui ärireisile minejale.
  • Soovitame hinda arvutada meie internetimüügi moodulis, kus saate mugavalt ise sisestada admed kindlustatava, reisi sihtkoha ja kestvuse kohta, samuti valida kindlustuskatete suurused. Seejärel kalkuleeritakse reisikindlustuse hind ning internetipangas tasumise järel saate poliisi soovi korral kohe välja trükkida.

Liikluskindlustus

  •  Liikluskindlustus on liikluskindlustuse seadusega kehtestatud kohustuslik kindlustusliik kõigile mootorsõidukitele ja nende haagistele, mille tehase poolt lubatud suurim kiirus on üle 15 kilomeetri tunnis ja millel peab olema registrimärk (motorollerid, mootorrattad, sõiduautod, kaubikud, veoautod, bussid, traktorid jne).
  • Liikluskindlustuse alusel hüvitab kindlustusselts oma kliendi sõidukiga teeliikluses kolmandale isikule tekitatud kahjud, näiteks avarii käigus kannatanule tekkinud vara- ja isikukahjud.
  • Liikluskindlustuse poliisi kehtivusperiood võib olla vahemikus 1 päev kuni 1 aasta, kõige mugavam on hinda arvutada Salva internetimüügi moodulis. Seejärel kalkuleeritakse liikluskindlustuse hind ning internetipangas tasumise järel saate poliisi soovi korral kohe välja trükkida.

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles