Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > Omanda C ja CE kategooria läbi koolituskaardi
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Omanda C ja CE kategooria läbi koolituskaardi

Mis on koolituskaart?

 

Koolituskaart on kiire ja paindlik võimalus pakkuda töötutele ja koondamisteate saanud töötajatele vajadusel tööalast ümber- ja täiendõpet, mis aitab uut tööd leida.

Tööalaseks koolituseks on ameti- ja erialaste teadmiste, oskuste ja vilumuste omandamine või täiendamine ning ettevõtluskoolitused.

Koolitusvajadus selgitatakse välja koostöös töötukassa konsultandiga. Koolitusvajaduse hindamise eelduseks on aktiivne töö otsimine. Koolituse võimaldamist kaalub töötukassa juhul, kui aktiivse tööotsingu tulemusel on selgunud, et töölesaamine eeldab konkreetsete teadmiste ja oskuste omandamist või täiendamist.

Kui koolitusvajadus on põhjendatuks hinnatud ja konsultant on töötule võimaldanud koolituse koolituskaardiga, on töötul õigus valida endale vajalik kursus töötukassa kinnitatud koolitajate pakutavate koolituste hulgast. Kui vajalik kursus on leitud ning konsultant valikuga nõustunud, peab inimene end ise kursusele registreerima. Kursusele registreerides tuleb koolitajale teada anda, et ollakse töötukassa koolituskaardi klient.

Töötukassa hüvitab koolituskaardi raames kliendi koolituskulu kuni 2500 eurot (käibemaksuga). Kui koolitus on kallim, tasub 2500 eurot ületava summa koolitajale töötu ise või tellib töötukassa vajaliku koolituse hanke korras.

Koolituskaarti kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond raamprogrammist "Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2007 – 2013".

allikas: http://www.tootukassa.ee

Pöördu julgelt töötukassasse ja ava enda tee koolitusele läbi Koolituskaardi!

 

 

 

 

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles