Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Libedarada

OÜ Autosõit haldab kolme aastaringselt kasutatavat libedarada – Tallinnas Männikul, Tartus Raadil ja Aseri vallas, Tallinn Peterburi mnt 125-l km-l.

Rajad on kaetud epoksiidkattega, mis veega niisutades tagab jäiselt libedad teeolud ka südasuvel.

Libedaradadel viiakse läbi lisaks B-kategooria algastme riskivältimise koolituse, B-kategooria lõppastmekoolituse ning Ohutu- ja libedasõidukoolituse ka vabaaja üritusi – telli endale terve kompleks sünnipäevapeoks või tule kollektiiviga veetma päeva, mis ei unune.

Võimalusi on erinevaid, tutvu alloleva listiga, tule kohale või küsi lisa telefonil +372 53008809 - leiame Sulle sobivaima lahenduse!

-          60 minutit esitlus auditooriumis erinevatel liiklusohutusalastel teemadel – mix on    kokku pandud ohutu ja libedasõidu koolituse 8 tunnisest loengumahust;

-          90 minutit Turvahall erinevatel katsetel osalemine, mis viiakse läbi liiklusohutuslikel simulaatoritel.

-          60 minutit Põdratest libedal rajal. Sõiduharjutus, millest võtab osa korraga kuni 6 sõidukit ja kuni12 inimest. Kiiresti selgitatav ja adrenaliini pakkuv sõiduharjutus, mille käigus kõigil osalejatel vähemalt korra kaotab sõiduk juhitavuse;

-          60 minutit Vigursõit raja läbimine ajale. Emotsioone ja adrenaliini tekitav, erinevaid sõiduoskusi (gabariidi tunnetus, sõiduki valdamine libedadtes teeoludes, tagurdamine,  kiire ja täpne roolitöö jne ) nõudev harjutus, mis läbitakse ajale. Osalejate arv kuni 12 Võimalik paika panna pingerida

-          60 minutit  Liiklusõnnetuse järgselt katusel olevast sõidukist inimeste päästmine. Simulaatoril ja siseruumides läbiviidav harjutus, mille käigus osad osalejatest on kannatanud ja teine pool päästab neid – võimalik hinnata õiget tegutsemist, abitus seisundis oleva juhi või reisija vabastamisel turvavöös, samutikuidas inimene sõidukist välja tuuakse ja kui palju selleks kulub aega. Grupi suurus kuni 10 inimest. Võimalik paika panna pingerida.

-          60 minutit Silmad kinni sõit Üheaegselt on sõidukis kaks inimest, juhil on silmad seotud ja kõrvalpingil istuv kaaslane peab teda juhendama raja läbimisel. Rada sisaldab erinevaid elemente. Harjutus toob esile juhi sõidukitunnetuse, kui selgitaja selgitamisoskust. Harjutuse filmimise korral on võimalik tegevust pärast analüüsida. Võimalik paika panna pingerida.

-          60 minutid Öösõit – sõit viiakse läbi pimedasnägemise seadmeid kasutadaes...

-          60 minutit Käitumine liiklusõnnetuse korral  - Lavastatud sündmuskohale jõudev isik peab dokumenteerima liiklusõnnetuse. Käitudes õigesti nii juriidiliselt, kui ka liiklusohutuslikku poolt arvestades turvaliselt. Õpetlik mänguline olukord, mille eest me keegi ei ole kaitstud igapäevaelus – siis on teada toimingud kuidas käituda korrektselt ja vältida hilisemaid ebameeldivusi politsei ja kindlustusseltsidega. Osalejate arv ühesgrupis kuni10 inimest, saab viia läbi mitmes grupis. Võimalik paika panna pingerida.

-          60 minutit Sõiduki juhtimine „Joodiku“ prillidega

-          30 minutit Turvalisus sõidukis. Erinevate asjade paigutamine sõidukisse  - hinnatakse ohutust nende paigutamisel. Võimalik paika panna pingerida.

-          Simulaatoril sõit – hüdraulilisel alusel töötav simulaator võimaldab simuleerida nii libedaid-, kui pidavaid teeolusid, vihma ja tuult, lund ja päikest – harjutad „politseipööret“ linnatänaval ja kui isegi see ei õnnestu, siis... ei juhtu midagi ja saad proovida uuesti!

 

 

 

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles