Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > Mobiilne internet aitab selgitada uut liiklusseadust
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Mobiilne internet aitab selgitada uut liiklusseadust

Juulikuus jõustuv uus liiklusseadus puudutab meid kõiki, nii roolisolijaid kui ka jalakäijaid ja seetõttu on oluline kasutada erinevaid meediume info viimiseks liiklejateni. EMT koostöös OÜ-ga Autosõit pakub klientidele võimalust kuulata ja vaadata uuest liiklusseadusest valminud õppefilmi läbi EMT SurfPort´i.

Kiire mobiilne internet loob iga päeva üha uusi võimalusi kiirema ja täpsema info hankimiseks mobiiltelefonis. Lisaks meelelahutusele, mis täna on veel valdav osa mobiilse intereneti kasutatavatest mahtudest, on see oluline kanal ka seadusloomet selgitava info edastamiseks. EMT andmeside- sisuteenuste ja ärirakenduste osakonna juhataja Ando Meentalo sõnul on kogu infot, mis tõstab meie ühiskonna turvalisust ja mõjutab suuremat osa ühiskonnaliikmetest, oluline jagada kõikidesse võimalikesse meediumitesse – trükk, internet, mobiiltelefon jne. „Vaadates ja kuulates läbi EMT SurfPort´i uut liiklusseadust lahtiseletavat õppefilmi, saab kasutaja keskenduda sellele ka siis, kui aega pikalt arvuti taga veetmiseks ei ole,“ selgitas Ando Meentalo. „Tunnipikkune õppefilm on jagatud 10 minutilisteks lõikudeks ja need leiab SurfPort´i esilehelt „Autosõit“ lingi alt,“ lisas Ando Meenato.
OÜ Autosõit juhatuse liikme Indrek Madari sõnul on liiklusseaduse jõustumine üks olulisemaid seadusemuudatusi käesoleval aastal, mis puudutab meid kõiki – nii autojuhte kui jalakäijaid. Jõustuvast liiklusseadusest on valminud õppefilm, mis toob välja olulisemad muutused seoses kehtiva seadusega. „Videofilmi eesmärk on anda kiire ja lihtne ülevaade uuest korrast ning teha seda varakult enne uuenduste rakendumist ja on hea, et nüüd on olemas sellega tutvumiseks ka lisaväljund - mobiiltelefon,“ lausus Madar.
EMT kuulub koos Elioniga Eesti suurimasse telekommunikatsiooni- ja IT ettevõtete gruppi Eesti Telekom. EMT on Eesti mobiilside tehnoloogialiider, omades parimat leviulatust, tunnustatud tootearendust ja teenindust. Eesti Telekomi suuromanik on TeliaSonera, Põhjamaade ja Baltikumi juhtiv telekommunikatsiooniettevõte nii mobiil- kui fikssides. TeliaSoneral on 135 miljonit klienti, tegutsedes 20 riigis Põhjamaades, Baltikumis, Ida-Euroopas ja Kesk-Aasias.
OÜ Autosõit korraldab erinevaid liiklusohutusalaseid koolitusi ja vabaajaüritusi üle Eesti. Möödunud aastal ületas klientide arv 15000 piiri. Kolm aastaringset Libedarada, ulatuslik õppeklasside võrgustik, kvaliteetsed sõidukid ning e-autokool loovad klientidele suurepärased võimalused uute teadmiste omandamisel ja päevapingetest lõõgastumisel.
Ainsa autokoolina Baltikumis omab Autosõit OÜ ISO9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemile vastavuse sertifikaati.

Alates 17.06.2009. a on ettevõte Euroopa Liiklusohutuse Harta (European Road Safety Charter) liige. Tegemist on suurima liiklusohutuse platvormiga, milles osalevad 27 ELi liikmesriiki.

Lisainfo:
 

Kaja Sepp
EMT avalike suhete juht
Kaja.sepp@emt.ee
Mob. 51622101

Indrek Madar
juhatuse liige
OÜ Autosõit
indrek.madar@autosoit.ee
Mob.  5018728

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles