Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > OÜ Autosõit sõlmis Alexelaga koostöölepingu
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

OÜ Autosõit sõlmis Alexelaga koostöölepingu

AS Alexela Oil ja OÜ Autosõit allkirjastasid koostöölepingu, mille tulemusena on Alexela klientidel tulevikus võimalik osaleda soodustingimusel erinevatel liiklusohutusalastel koolitustel.

Alexela juhatuse liikme Ain Kuusiku sõnul aitab koostöö OÜ-ga Autosõit pakkuda Alexela klientidele laiapõhjalisi teadmisi nii liiklusohutusest kui ka säästlikust autosõidust. „Näen meie koostöös suurt sünergiat. Allkirjastatud lepingu tulemusena saame viia liiklusohutuskoolitused õige sihtrühmani ning pakkuda Alexela klientidele senisest suuremat lisaväärtust, sest lisaks mugavale tankimiskogemusele saavad sõidukijuhid nüüd ka võimaluse soodsalt oma oskusi ja teadmisi laiendada,“ ütles Kuusik.

OÜ Autosõit juhatuse liikme Indrek Madari teatel sunnib tänane turuolukord ettevõtte tegevusvaldkonnas otsima erinevaid lisavõimalusi, millega pakutavat teenust täiendada. „Juba alates maikuust pakume oma autokooli lõpetanud värsketele juhilubade omanikele võimalust soetada hea hinnaga ausat kütust. Olukorras, kus sõiduki pidamine on kütuse hinnatõusu tõttu üha kulukamaks muutunud, on see kindlasti suur pluss,“ sõnas Madar.

OÜ Autosõit korraldab erinevaid liiklusohutusalaseid koolitusi ja vabaajaüritusi üle Eesti. Möödunud aastal koolitas ettevõte kokku enam kui 15000 inimest. Kolm aastaringset libedarada, ulatuslik õppeklasside võrgustik, kvaliteetsed sõidukid ning e-autokool loovad klientidele suurepärased võimalused uute teadmiste omandamisel. Ainsa autokoolina Baltikumis omab Autosõit OÜ ISO9001:2008 kvaliteedijuhtimis-süsteemile vastavuse sertifikaati. Ettevõte on alates 17.06.2009 Euroopa Liiklusohutuse Harta liige.

AS Alexela Oil on suurima teenindusvõrguga tanklakett Eestis. 1993. aastal loodud ettevõte haldab 56 tanklat üle Eesti ning annab tööd ligi 100 inimesele. Alexelale tarnivad autobensiine ja diislikütust rahvusvaheliselt tunnustatud partnerid Soomest.


Lisainformatsioon:

Ain Kuusik
E-post: ain@alexela.ee
Tel: 62 90 010
www.alexela.ee

Indrek Madar
E-post: indrek.madar@autosoit.ee
Tel: 50 18 728
www.autosoit.ee
 

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles