Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > Täna paigaldasime Aseri Autokeskusele pidulikult nurgakivi
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Täna paigaldasime Aseri Autokeskusele pidulikult nurgakivi

Täna leidis Ida-Virumaal aset pidulik sündmus, mille käigus paigaldati Aseri Autokeskusele nurgakivi. Ürituse käigus tutvustas, OÜ Autosõit juhatuse liige Indrek Madar erinevaid atraktsioone, mida plaanitakse tulevikus klientidele pakkuda.

Keskus saab koosnema rajast ja turvahallist ning kahest õppekalssist.

Erinevate kurvide, ringide ja sirgetega kõvakattega rada, mille kogupikkus ületab 1 kilomeetri ning erinevate pinnareljeefidega pinnaserada ning aastaringse libedakattega teelõigud võimaldavad läbi viia atraktsioone nii üksikisikule, kui grupile.

Turvahall, mis rajatakse hoonesse hakkab endas sisaldama bokse, mis on sisustatud erinevate simulaatorite ja õpetlike näidistega.

Raja suurimaks tõmbenumbriks pidas Madar Autojalgpalli, mis peaks rahvast kokku meelitama nii siit, kui sealtpoolt piiri. Turvahalli kallimaks atraktsiooniks võib lugeda aga autosimulaatorit, millel on võimalik simuleerida erinevaid olukordi alates suvisest linnaliiklusest kuni talviste libedate maanteedeni. Otseloomulikult jäävad sinna vahele vihm, mägiteed, pimedus ja tehnilised vead, mida on võimalik see masin panna tegema juhile ootamatult.

Nurgakivi paigaldamisel osalenud Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas ütles, et selline ettevõtmine on teretulnud ning kindlasti mõjub see Eesti liiklusohtusele pikemas perspektiivis ainult hästi. Samuti on oluline, et Keskuse atraktsioonide valikul on arvestatud turistile pakutavate teenustega – soovin, et Aseri Autokeskus saaks tulevikus sama tuntuks kui Otepää –suusakeskusena lisas Klaas.

Kohalik vallavanem Urve Takjas kinnitas, et sellise vabaajakeskuse lisandumine täiendab suurepäraselt juba hetkel vallas olevaid atraktiivseid ja kultuurilisi keskuseid ning kinnitas et valla seisukohalt on sellise investeeringu lisandumine ääermiselt atraktiivne.

EAS-i Turismiarenduskeskuse arenduskonsultant Heli Põld ütles, et projekti käivitumisel lisandub Eestile üks atraktiivseid ja ainulaadseid teenuseid pakkuv kompleks, mille vastu on loodetavasti huvi välisturistil. Keskuse asetsemine väljaspool suurlinnasid loob võimaluse just väiksematel kohtadel koguda tuntust ja täiendada turistide vabaajaveetmisvõimalusi maapiirkonnas.

Ühiselt paigaldati nurgakivi sisse silinder, mis sisaldas endas 31.12.2010.a. kaduvat liiklusseadust ja liikluseeskirja, samal ajal euroga asenduvat Eesti krooni, kollasetriibulist Toyota mudelautot ja samal päeval ilmunud kohalikku ajalehte Põhjarannik mille avalehel oli kajastatud Aseri Autokeskuse nurgakivi paigaldamine.

 Peale Nurgakivi paigaldamist kinnitas Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige Toomas Toompuu, et ehitus saab valmis planeeritult ja ehitaja poolseid tõrkeid ei tule.

 Projekteerija ja omaniku järelevalve teostaja ,Arhitektibüroo Allan Strus OÜ juhatuse liige, Allan Strus kinnitas, et ehitus on toimunud plaanipäraselt häid ehitustavasid järgides.

 Aseri Autokeskuse projekti kogumaksumuseks kujuneb ca 22 miljonit EEK-i ja planeeritav valmimise aeg on November 2010.a.

 Teenused, mida Keskuses pakutakse:

Rajal:

Autojalgpall

Erinevad tagaajamised ja rammimised sõidukitega

Sünkroonsõit mitme autoga

Autoballett

Libedasõit

Ja veel palju muud.

 

Turvahallis:

Autosimulaator, mis võimaldab sõitmist erinevates tingimustes

Ülekatusekäiv sõiduk

Turvavöö tool ja turvavööde ning koormarihmade tester

Sõiduki turvakere ja sinnajuurde puutuV

Raskelt avariiline sõiduk koos looga, miks ja kuidas see juhtus

Rehvistend

Helkurituba ja veelpalju muud

 

OÜ Autosõit

 

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles