Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > UUDISED > Uuest liiklusseadusest valmis õppefilm, mida kõigil soovijatel võimalus tasuta vaadata!
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Uuest liiklusseadusest valmis õppefilm, mida kõigil soovijatel võimalus tasuta vaadata!

Tänavu juulist jõustuvast uuest liiklusseadusest valmis õppefilm, mis toob välja olulisemad muutused seoses kehtiva seadusega ja on vaadatav kõigile tasuta.

Enam kui tunni pikkune õppefilm on jagatud vastavalt teemadele ja seadusemuudatustele eriosadeks. Videoklippide pikkused ulatuvad keskmiselt kümne minutini. Koolitajana osaleb eestikeelses filmis OÜ Autosõit autokooli direktor Henn Rebane ja venekeelsetes videolõikudes OÜ Autosõit instruktor Vladimir Aleksandrov.

OÜ Autosõit juhatuse liige Indrek Madari sõnul on liiklusseaduse jõustumine üks olulisemaid seadusemuudatusi käesoleval aastal, mis puudutab meid kõiki – nii autojuhte kui jalakäijaid. „Teema oli küll emotsionaalselt möödunud aasta lõpus üleval ja seaduse jõustumine lükati selle tulemusena edasi, et rahval oleks võimalik ennast muudatustega kurssi viia. Hetkel on aga muudatuste sisuliste poole tutvustamine toppama jäänud või ei juhita sellele aktiivselt tähelepanu,“ märkis Madar.

„Videofilmi eesmärk on anda kiire ja lihtne ülevaade uuest korrast ning teha seda varakult enne uuenduste rakendumist,“ lausus Madar.

Õppematerjali koostasid OÜ Autosõit  ja Salva Kindlustuse AS ning see on leitav SIIT!
 

Mõnusat vaatamist!
OÜ Autosõit

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles