Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Vaata kliendiüritusi
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Libedarada

OÜ Autosõit haldab kolme aastaringselt kasutatavat libedarada – Tallinnas Männikul, Tartus Raadil ja Aseri vallas, Tallinn Peterburi mnt 125-l km-l.

Rajad on kaetud epoksiidkattega, mis veega niisutades tagab jäiselt libedad teeolud ka südasuvel.

Libedaradadel viiakse läbi lisaks B-kategooria algastme riskivältimise koolituse, B-kategooria lõppastmekoolituse ning Ohutu- ja libedasõidukoolituse ka vabaaja üritusi – telli endale terve kompleks sünnipäevapeoks või tule kollektiiviga veetma päeva, mis ei unune.

Võimalusi on erinevaid, tutvu alloleva listiga, tule kohale või küsi lisa telefonil +372 53008809 - leiame Sulle sobivaima lahenduse!


Loe veel

Firmaüritus Liberajal

Paljudes ettevõtetes on saanud kombeks veeta töökollektiiviga ühiselt mõni pealelõuna/õhtupoolik või on soov pakkuda oma koostööpartneritele midagi meeldejäävat. Kohe tekib aga küsimus, mida huvitavat ja kus seda ühiselt teha... Oleme juba aastaid pakkunud võimalust ühildada meeldiv kasulikuga ning kutsunud inimesi liberajale, et proovida milleks on nad võimelised.

Soovitame 4 tunnist üritust, mille raames veedetakse üks tund siseruumides ja kolm tundi aastaringsel libedarajal. Tunni vältel saavad osalejad läbi huvitava vaatenurga teada lihtsatest põhitõdedest, millega igapäevaselt liikluses kokku puutume, kuid mida ei olda tavaliselt sellise vaatenurga alt mõtestatud. Järgneva 3-tunni vältel saab igaüks unustamatu kogemuse libedarajal - kuidas käitub sõiduk erinevatel kiirustel ning erinevates ohuolukordades. Sõitmine rajal toimub omaala spetsialistide valvsa pilgu all ning juhendamisel. Tegemist ei ole küll koolitusega, kuid kõik osalejad leiavad enda jaoks midagi kasulikku ja omalt poolt lubame, et kõigil saab põnev olema.

Libedarajaüritusi pakume Tallinnas Männikul, Tartus Raadi ja Aseris Delfi aastaringsel libedarajal.

Küsi julgesti personaalset pakkumist, sest võimalusi on palju, kuidas ja kui pikalt oma päev üles ehitada.

Aitame korraldada automüügifirmadel ja maaletoojatel uute mudelite autoesitlusi

Oleme aastaid pakkunud võimalust autoesitlejatele korraldada oma uute mudelite esitlust meie liberadadel. Ühiselt oleme planeerinud päevakava ja erinevate atraktsioonide läbiviimise kohad nii rajal, karjääris, kui igapäeva liikluses.

Tänaseks hetkeks on meie võimalused veelgi avardunud ja uus ning atraktiivne Liberaja kompleks Tallinn-Peterburi maantee 125 kilomeetril võimaldab läbi viia esitlusi nii maastikul, asfaldil, kui libedal ja seda kõike suletud territooriumilt lahkumata. Samas asuv  konverentsiruum annab võimaluse pakkuda osalejatele ka sisetingimustes esitlusi ning hoones asuv turvahall oma erinevate atraktsioonidega annab elamuse, mis ei unune.

Teeme koos ja teeme huvitavalt!

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles