Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > FIRMAST
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 
OÜ Autosõit

OÜ Autosõit alustas tegevust 2002. aasta algul alarmsõidukijuhtide ja professionaalsete juhtide täienduskoolitusega. Toonasest väikeettevõttest on tänaseks saanud Eesti suurim ja kaasaegseim autokool  ning tuntud kaubamärk. Omame tegevusluba AM, A, B, BE, C, CE, D, DE ja T kategooria  mootorsõidukijuhtide koolitamiseks. Täpsemad andmed Eesti Hariduse Infosüsteemist.

Meie missiooniks on pakkuda vajalikke teadmisi ning oskusi liikluskeerises ellujäämiseks. Meie moto on: Kaitslik liiklemine on meie kõigi turvalisema tuleviku võti!

Korraldame koolitusi nii algajatele autojuhtidele, professionaalidele kui  ka lastele. B-kategooria koolituste läbiviimisel on kasutusel uued Toyota mudelid: Yaris, Corolla, Auris, Avensis, Rav4, Land Cruiser.
C ja CE-kategooria õppesõitu viime läbi veoautodega  Scania, Mercedes, Renault, Volvo ja MAN. Nimetatud sõidukitel pakuvad koolitust 60 oma ala spetsialisti.
         

Hetkel tegutseme filiaalidega Põhja-Eestis (Tallinnas), Lõuna-Eestis (Tartus, Elvas, Jõgeval, Põlvas, Paides, Viljandis),
Lääne-Eestis
( Pärnus, Haapsalus) ja Ida-Eestis (Rakveres, Narvas, Sillamäel, Jõhvis).

Tallinnas, Tartus ja Aseris opereerib ettevõte aastaringsetel liberadadel, kus jätkub "libedat" iga ilmaga.

Ainsa autokoolina Baltikumis omab Autosõit OÜ ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemile vastavuse sertifikaati. OÜ Autosõit kvaliteedijuhtimissüsteemi auditi viis läbi Bureau Veritas Certification.

Tulenevalt täiskasvanute koolituse seaduse § 8 lõikest 2 avalikustab täienduskoolitusasutuse pidaja oma veebilehel, täiskasvanute koolitajate nimed koos nende kompententsust tõendava kvalifikatsiooni ja töökogemusega. Täienduskoolituse õppekorralduse alused ja täienduskoolitusasutuse tegevuse kvaliteedi tagamise alused ning täiendavalt "Koolituslepingu üldtingimused".

Alates 17.06.2009. a on ettevõte Euroopa Liiklusohutuse Harta (European Road Safety Charter) liige. Tegemist on suurima liiklusohutuse platvormiga, milles osalevad 27 ELi liikmesriiki.

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles